Kasia Papoń

Kasia będzie prowadziła zajęcia Body Art, czyli połączenie jogi, oddechu i tańca.
Kasia jest jest dietetykiem, psychodietetykiem oraz instruktorem fitness.
Nieustannie się uczę i rozwija, a ostatnimi czasy zafascynowałam się i to baaaaardzo psychodietetyką. Uważa że skupianie sie na samej diecie to zdecydowanie za mało.. aby zmiany w sylwetce były trwale trzeba zacząć od glowy!
Głowa jest równie istotna w treningu ciała - stąd też Body Art😉

Talewska Monika

Monika Talewska
To największy świr fitnessowy w naszym klubie. Wulkan energii, który świetnie sprawdza się podczas ćwiczeń wzmacniających. W naszym klubie prowadzi także lekcję indoor cycling. Prawdziwa pasjonatka, która ciągle się kształci .
„Jestem pasjonatką zdrowego trybu życia, moim zdaniem ruch powinien być obecny w życiu każdego z Nas, jeżeli zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu. A największą nagrodą dla mnie jest zadowolenie i uśmiech na twarzach uczestników zajęć.” Fitness jest moją pasją.
Zapraszamy na zajęcia z Moniką
👉 LADIES PUMP
👉 SPINING
👉 HIIT STEP - NOWOŚĆ!

 

Angela Pilarska

Angela Pilarska Personal&Fitness Trainer
Od najmłodszych lat związana ze sportem. Rodzinnie prwadziła pierwszy klub fitness w Słupsku - Fitness Studio ANGELA 🙂
Trener personalny, Instruktorka fitness, pasjonatka sportów wodnych - międzynarodowy instruktor kitesurfingu. Uczestniczka licznych szkoleń, warsztatów i konwencji fitness. Zdobyła uprawnienia między innymi Instruktora NIKE ROCKSTAR WORKOUT, IFAA , XCO, Flexi - Bar, Les Mills, Mauricz Training Center. Jej ulubioną formą zajęć są zajęcia choreograficzne, jednak jako wszechstronny instruktor doskonale spełnia się także we wzmacnianiu. Wraz z Łukaszem Kulpa tworzy projekt Trener Patrzy.
Energiczna, uśmiechnięta, życzliwa a jednocześnie wymagająca. Od swoich klientów oczekuje pełnego zaangażowania oraz technicznej poprawności wykonywanych ćwiczeń, czego rezultatem jest ich zadowolenie i dobre samopoczucie.
Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji poćwiczyć z Angelą, to możecie spróbować:
👉 STEP & ABT
👉 STEP DANCE
👉 LADIES PUMP
👉 ZDROWY KRĘGOSŁUP
👉 PILATES
👉 STRETCHING
👉 CROSS PREMIUM BRAMA
👉 FATBURN EXTREME - NOWOŚĆ !

Łukasz Kulpa

Łukasz Kulpa z Trener Patrzy od 8 lat związany ze sportami walki i siłownią. Trener personalny i specjalista do spraw żywienia. Na co dzień pomaga sportowcom osiągać maksimum możliwości poprzez dietę, a amatorom poprawia samopoczucie poprzez treningi personalne. Uczestnik szkoleń wielu szkół między innymi Mauricz Training Center, Polskiego Związku Kulkturystki i Fitness, Akademii Dietetyki Sportowej oraz IFBB. U podopiecznych zwraca uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń i prawidłowe wzorce ruchowe. Sprawność i dobre samopoczucie to priorytet podczas wspólnych treningów.
Niech nie zwiedzie Was jego uśmiech i i spokój - potrafi dać w kość i być wymagający. Od swoich klientów oczekuje pełnego zaangażowania i pracy na 101%.
Zapraszam wszystkich do Premium Fitness&Gym Słupsk na wspólne harce, trochę potu i dawkę endorfin 😁.

Kasia Żywica

Od ponad 20 stu lat w branży fitness. Fizjoterapeuta, trener personalny. Instruktor wielu technik dance i fitness, choreograf, propagatorka prozdrowotnych form fitness, pasjonatka terapii z piłeczkami. Swoje sesje oraz warsztaty tworzy w oparciu o techniki uzupełniające, których uczyła się na międzynarodowych warsztatach tańca i konwencjach fitness. Jej pasją jest również oryginalna i zmysłowa muzyka, która jest dodatkową inspiracją do ćwiczeń. Swoją pasję do ruchu, tańca i zdrowego stylu życia nieustannie przekazuje innym zarówno gościom w klubie jak i uczestnikom szkoleń czy warsztatów fitness.

Wioletta Burzyńska

Przedstawiamy Wam Violę, która jest prawdziwym wulkanem energii !!!
Instruktorką rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik, zumba, uczestniczką wielu szkoleń i konwencji fitness, nauczycielką w-f
Jej charyzma przyciąga tłumy na zajęcia. Prowadząc szalone taneczne zajęcia fitness sprawia, że uczestnicy czują się wyjątkowo :)) Najważniejsze jest dla niej aby solidny, mocny trening był połączony z dobrą zabawą oraz uśmiechem :))) Uwielbia zajęcia choreograficzne, na których może wykazać się swoją kreatywnością oraz pokazać, że rzeczy niemożliwe stają się możliwymi. Fitness to jej pasja, sposób na dobre samopoczucie, a także metoda na uwolnienie pozytywnej energii!

Piotr Grzebieniak

Piotr brał udział w Ultramaratonie kolarskim w Pomiechówku i pokonał aż 538 km.
Jest to cykl maratonów ultra organizowany przez Fundację Randonneurs Polska.
Ten dystans Piotr pokonał non stop w 19 h 50 min bez żadnej przerwy

Brawa i serdeczne gratulacje !

A dla tych, którzy jeszcze go nie poznali
małe info :

Piotr Grzebieniak z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego, pasjonat wypraw rowerowych i ultramaratonow kolarskich. Uśmiechnięty, otwarty na ludzi i wyzwania. Wymagajacy wobec siebie i innych. Rower zabiera zawsze i wszędzie 🙂 W naszym klubie prowadzi zajęcia SPINING PREMIUM

Komentarze
Anna Ann
Gratulacje!!!!!
·

 

Jimmy Saurabh

Jimmy to jogin z New Delhi, który ma na koncie współpracę z gwiazdami Bollywood. Trzy lata temu przyjechał do Polski i na stałe osiadł w Słupsku. Jest nauczycielem jogi podczas wyjazdów Yoga Retreatment do Pałacu Komierowo, a także zajęć online Yoga Retreatment Live. 💪🏻
Sesje z Jimmym to możliwość doświadczenia oryginalnej jogi prosto z Indii, bez zachodnich naleciałości. Oddech jest w niej równie ważny co sekwencja asan. Ta praktyka wzmacnia i uelastycznia ciało, ale bez przesadnego wycisku, który tak często nieświadomie fundujemy sobie na co dzień i od którego warto odpocząć. Jest w niej też miejsce na odrobinę poczucia humoru, zwłaszcza gdy wyginamy ciało w skomplikowanych asanach.
Jimmy jest również terapeutą ajurwedyjskim. Nie tylko świetnie zna się na funkcjonowaniu ciała, ale ma też rzadką umiejętność holistycznego patrzenia na człowieka. Dzięki temu proponowane przez niego asany każdemu przynoszą wyjątkowe korzyści.

·