Hanna Felkner

Sport jest w moim życiu od zawsze. Od dziecka bardzo aktywnie spędzałam wolny czas. Moją najmocniejszą stroną zawsze były sporty siłowe i wytrzymałościowe. Swoje zamiłowanie do sportu pogłębiam także na siłowni i zajęciach fitness. Taki sam efekt chcę wywoływać u wszystkich uczestników swoich zajęć. Wierzę, że bezpieczny trening połączony z doskonałą zabawą dostarcza każdemu masę pozytywnej energii.
Do fitnessu trafiłam, jak wiele osób, drogą – od pasji do zawodu jednak niewielu udało się zadebiutować, mając ukończone lat 45. Jestem przykładem, że można, że ograniczenia są do przejścia, cały czas się uczę i mam kolejne plany. Nie wiem, czy jestem najstarszą instruktorką w Rumi, ale staram się podnieść średnią wieku, a kontakt z młodszym pokoleniem daje mi mnóstwo energii i radości.
Dla mnie w pracy jako instruktora fitness najważniejsze jest:
robienie tego, co kocham. Praca jest moją pasją, daje mi wiele możliwości rozwoju i szansę na poznanie wspaniałych osób, praca daje mi możliwość przebywania z inspirującymi ludźmi, a także wielką satysfakcję, kiedy widzę zadowolenie klientów i efekty mojej pracy!

Katarzyna Grajżul

Pierwsze fitnessowe kroki stawiała na sali fitness jako uczestnik zajęć w celu zgubienia zbędnych kilogramów. W walce o akceptację siebie i swojego ciała bardzo szybko przepadła zakochując się w aurze zajęć fitness, które stały się nieodłącznym elementem jej życia. Podczas zajęć zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń oraz energiczny podkład muzyczny. A to wszystko po to, aby po każdych zajęciach uczestnik miał ochotę na jeszcze więcej. Jest nie tylko certyfikowanym instruktorem zajęć grupowych fitness, ale także spełnia się w roli nauczyciela matematyki w szkole podstawowej. Instruktorem fitness i nauczycielem matematyki została w celu dzielenia się z innymi swoimi życiowymi pasjami - fitnessem i matematyką.

Anna Bałdyga

Cześć,
Jestem instruktorką jogi i prowadzę zajęcia w trzech stylach : Ashtanga, Vinyasa, Jin.
Ukończyłam kurs nauczycielski RYT 200 w Olala Joga&Pilates School w Szczecinie. Wciąż pogłębiam swoją jogową wiedzę i już niebawem zdobędę kolejne kwalifikacje do prowadzenia nowych, ciekawych zajęć jogi.
Pierwszy raz stanęłam na macie ok 8 lat temu. Joga była wtedy dla mnie uzupełnieniem treningu biegacza. Z czasem stała się pasją i stylem życia. Z radością dzielę się swoją wiedzą i zarażam swoją pasją.
Poza praktyką jogi jestem nauczycielką, trenerka LA, biegaczką i miłośniczką tworzenia makramy. Serdecznie wszystkich zapraszam:)

Izabela Mielcarek

Instruktorka fitness oraz jump fitness. Inżynier nawigacji, z dyplomem instruktora rekreacji ruchowej. Ze sportem związana od najmłodszych lat, począwszy od tańca, po fitness i biegi. Na zajęciach uwielbiam dawać wycisk, ale i dbam o poprawne wykonywanie ćwiczeń. Uwielbiam ćwiczenia wzmacniające oraz rozciągające.

Łukasz Konarski

Instruktor kulturystyki, trener personalny i trener Cross-Fit. Na co dzień związany ze sportem i aktywnością fizyczną w różnych formach. Propagator rozwiązań funkcjonalnych poprawiających jakość życia codziennego. Prywatnie pasjonat biegów przełajowo - przeszkodowych i mocnej adrenaliny zapewnionej przez skoki na linach. Moja historia jest burzliwa i nierzadko okupiona przeróżnymi "naukami", które, jako były zawodnik MMA, określam: "Ja nigdy nie przegrywam! Albo wygrywam, albo się uczę..."

Patrycja Światłowska

Cześć! Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu ze specjalizacją trenera lekkoatletyki i trenera personalnego. Poza siłownią jestem nauczycielką wychowania fizycznego.
Od dziecka zajmuje się sportem. Jestem trzykrotną finalistką mistrzostw Polski w fitness bikini, uczestniczką wielu biegów długodystansowych, przeszkodowych i typu swimrun. Uwielbiam zajęcia wytrzymałościowo - siłowe oraz poprawiające motorykę.
Pasjonatka psychologii, kulturystyki oraz lekkiej atletyki.
Moim celem jest pokazanie każdemu ,że sport mimo zmęczenia zawsze wywołuje uśmiech 🙂

"Żadna droga do celu nie jest długa, jeśli masz dobre towarzystwo"

Artur Skorupski

Masażysta, trener personalny i saunamajster z długoletnim doświadczeniem i pasją. Absolwent Gdańskiego AWFu o specjalizacji trener personalny i fitness-ćwiczenia siłowe oraz licznych kursów masażu. Interesuje się sportem, odnową biologiczną, podróżami, geografią, historią i ekonomią. Miłośnik zwierząt i kontaktu z naturą. Zapraszam na seanse SPA 🙂

Roksana Podolak

Jestem instruktorką SALSATION®️ od 2016r. a od grudnia 2019r. instruktorem Elite. Podczas zajęć pragnę zarażać miłością do tańca, zabawą oraz uśmiechem. Bardzo ważny jest dla mnie kontakt z ludźmi, jestem gadułą ale i też wymagającym instruktorem. Na moich zajęciach każdy znajdzie coś dla siebie i przede wszystkim naładuje swoje baterie i wyjdzie z nich pełen endorfin.

De Oliveira Fabio

Luiz Fabio Queiroz de Oliveira urodzony w Salvadorze (Brazylii) a od 2007 na stałe zamieszkujący w Polsce.
Od najmłodszych lat, a dokładniej od 16 roku życia rozpoczął swoją przygodę z tańcem uczestnicząc wielokrotnie w konkursach lambady organizowanych przez lokalną telewizję.
Był członkiem wielu grup tanecznych, uczestnicząc w niezliczonej ilości kursów różnych rytmów, a także wielokrotnie dając Show.
Jest także trenerem brazylijskiej sztuki walki Capoeira, która łączy w sobie elementy walki, tańca i akrobatyki.
W 2012 rozwinął swój własny projekt prowadząc zajęcia taneczne pod nazwą Zumbrasil Fitness Dance, który jest mieszanką rytmów latynoskich i afro-brazylijskich takich jak samba, lambada, salsa, reggaeton, merengue, bachata, kuduro i wielu innych.

"Taniec wyraża to czego nie da się powiedzieć za pomocą słów, ale też w żaden sposób nie można przemilczeć".