Obsługa klienta

Monika Rzemieniewska

Otwarta, pozytywna, lubi się pośmiać – uwielbia kontakt z ludźmi, dlatego też praca na siłowni sprawia jej przyjemność , wolny czas spędza na eksperymentowaniu w kuchni oraz z ukochaną rodziną

 

 

Aleksandra Celban

Cześć to jest Ola. Skończyłam Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku z wykształceniem mgr turystyki i rekreacji. Od 5 lat pracuje w branży fitness. W firmie "człowiek do zadań specjalnych". Chętnie pomaga innym, którzy potrzebują wsparcia. Głównym moim obowiązkiem to opieka nad klientami- chętnie odpowie na każde Twoje pytanie.

Staram się optymistycznie patrzeć na świat. Angażuje się w każde powierzone mi zadanie i staram się wykonać je jak najlepiej. Potrafię cieszyć się każdą chwilą. Uwielbiam lato, plażę i morze 🙂 Lubię długie spacery i dobry film.

Marlena Dawiec

Od dłuższego czasu związana z branżą fitness, cały czas pogłębia swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życia, diety i treningu.

Jest osobą otwartą i pełną zapału, chętnie dzielę się pozytywną energią.

Uwielbiam kontakt z ludźmi i zarażam swoją ogromną motywacją, chętnie pomogę wybrać coś dla każdego z naszej oferty

Natalia Łukasik

Jestem Natalia, mam 21 lat i obecnie studiuje kosmetologię. W klubie na stanowisku recepcjonistki pracuje od początku klubu. Doskonale zorganizowana i zawsze uśmiechnięta. Jestem osobą pełną energii, zawsze uśmiechniętą i służąca pomocą w każdej sprawie.

W wolnych chwilach można spotkać mnie na treningu.. i to właśnie w Premium Gym.

Julia Mienicka

Cześć , jestem Julia mam 20 lat , wolne chwile spędzam na siłowni , uwielbiam rysować interesuje się sztuką i architekturą.

Na co dzień jestem uśmiechnięta i pogodną osobą zawsze chętną do pomocy 🙂

 

Paula Lewczuk

Jestem managerem Klubu w Rumi.

Ukończyłam dietetykę kliniczną w Collegium Medicum w Bydgoszczy. Utytułowana zawodniczka ifbb bikini fitness. Przez całe życie związna ze sportem, od sztuk walki po gimnastykę sportową, jazdę konną kulturystykę i fitness.

Przez wiele lat byłam trenerem personalnym oraz dietetykiem klinicznym. Prywatnie ogromna miłośniczka zwierząt, posiadaczka dwóch mopsiaków i malamuta.

Uwielbiam się uczyć nowych rzeczy i ciągle poszerzam swoją wiedę związaną ze sportem, zdrowym odżywianiem i weterynarią.