MICHAŁ MELCER

Cześć jestem Michał, w Premium pracuję jako trener personalny. Jestem specjalistą od kształtowania sylwetki, naprawy wad oraz błędów postawy, które są częstą przyczyną różnego rodzaju bólu, co może mieć tragiczne konsekwencje w przyszłości, nie wspominając o nieestetycznym wyglądzie.

Dlatego też sam proces modelowania ciała, odchudzania czy budowania masy mięśniowej u każdego rodzaju organizmu to dla mnie pestka. Znajomi śmieją się ze mnie, że po samym sposobie chodzenia potrafię rozpoznać u obcej osoby czym się zajmuje oraz jakie ma problemy strukturalne.

Moi podopieczni spalili masę kilogramów oraz cieszą się nie tylko piękną, ale i zdrową sylwetką na lata, a jedna z nich zajęła III miejsce na MPZ w wyciskaniu sztangi leżąc. Pasjonuję się trójbojem siłowym, sportami walki, dietetyką, kulturystyką i fitnessem.

Moja wiedza pochodzi z AWF w Gdańsku oraz licznych kursów i szkoleń, którymi mógłbym się chwalić, bo było ich naprawdę sporo, ale moim zdaniem to wiedza, którą posiadam oraz efekty moich podopiecznych są wyznacznikiem bycia najlepszym trenerem, a nie certyfikaty, które posiadam.