ROMANOWSKA MAŁGORZATA

Jestem instruktorką fitness z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyłam AWFiS w Gdańsku na specjalizacji: nowoczesne formy gimnastyki-fitness. W klubie prowadzę: pilates oraz ćwiczenia wzmacniające. W swoich zajęciach szczególną uwagę przywiązuję do poprawności wykonanych ćwiczeń i bezpieczeństwa w czasie ich wykonania. Oprócz pracy w klubie jestem nauczycielką wychowania fizycznego, gdzie prowadzę szermierkę i gimnastykę korekcyjno-kompensacyjną. Ukończone szkolenia: peak pilates matwork I – uprawnienia międzynarodowe, PFI zdrowy kręgosłup; PFI stretching; PFI step basic; PFI fit & easy ball; functional fitness training; PFI BTS dynamic interval functional training; pilates matwork I; pilates matwork II; pilates equipment: magic ring, roller, fitball, easyball, ovoball, heavyball ., pilates reformer I, a także uczestniczyłam w licznych warsztatach z zakresu pilatesu I treningu funkcjonalnego Motto – „dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to czego inni pragną”

ZALEWSKA JOANNA

Absolwentka Wydziału Zarządzanie i Marketing, specjalność: Inwestycje i Nieruchomości na Uniwersytecie Gdańskim. Fitness to moja pasja! W klubie prowadzę zajecia: Fit Ball, TBC, BS oraz Zdrowy Kręgosłup i Stretching. Zawsze uśmiechnięta i otwarta, uwielbiam pracę z ludźmi. Pozytywna energia, to nieodzowny element prowadzonych przeze mnie zajęć. Jako instruktor jestem osobą wymagającą, ciepłą i życzliwą, ponadto nieograniczone pokłady energii i uśmiech sprawiają, że każdy trening to czysta przyjemność. Szczególną uwagę zwracam na prawidłową technikę oraz bezpieczeństwo podczas treningów. Największą satysfakcję daje mi zadowolenie uczestników moich zajęć. Jestem zwolenniczką budowania wytrzymałości, kondycji, siły, spalania tkanki tłuszczowej, wzmacniania mięśni głębokich – dla każdego znajdę odpowiedni program treningowy. Motto: „Ćwiczyć może każdy, bez względu na wiek, płeć czy rozmiar … ciało nie ma limitów, wszystko jest w głowie”.

RUTKOWSKA AGNIESZKA

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Jestem Silver Instruktorem w systemie szkoleniowym FTI Cycling.W Premium Fitness & Gym prowadzę zajęcia indoor cycling. Poszerzam swoją wiedze i umiejętności uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach cycling.

Moje mocne strony to otwartość, zaangażowanie oraz poczucie humoru. Dużą satysfakcję sprawia mi praca z ludźmi oraz możliwość dzielenia się wspólną pasją do rowerów.

Lubię stawiać sobie nowe wyzwania i je realizować. Uważam, że wielkie cele można osiągnąć małymi krokami.

Motto: Możesz wszystko.

KUCZYŃSKA MARTA

Instruktorka ZUMBA

KOWALSKA SYLWIA

Z tańcem i ruchem związana jestem od dzieciństwa. Ukończyłam Gdańską Szkołę Baletową i w zawodzie tancerki,solistki baletu pracowałam wiele lat. Studiowałam Pedagogikę Baletu na Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie. Jestem certyfikowanym instruktorem rożnych form fitness. Ukończyłam szkolenia Fitness: Kickbox Instruktor, Basic Step Instruktor, Functional Trainer, Fit&Easy Ball, Stretching Rollers, Zdrowy Kręgosłup. Prowadzę rownież wzmacniające i taneczne formy zajęć fitness. Uwielbiam jednak mocny trening siłowy i wytrzymałościowy. Jestem wymagająca i potrafię skutecznie zmotywować do działania. Pracując z moimi podopiecznymi szczególną uwagę zwracam na technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń , co przekłada się na osiąganie wyznaczonych celów. ” Mam tę moc…” ,pozytywną energię i chętnie dzielę się nią z uczestnikami moich zajęć. Moje motto i ulubiony cytat to: „Nie istnieje żadna droga na skróty do miejsca, do którego warto dojść.”