Aga Piątek

AGA PIĄTEK - Jest Absolwentką WSTiH, Technikiem Usług Kosmetycznych, Instruktorem Fitness, ale przede wszystkim pasjonatką ruchu i zdrowego stylu życia. Agnieszka, jest energiczną i uśmiechniętą osobą która na sali nie pozwoli Ci się poczuć obco!

Jest żywiołem któremu niesamowitą satysfakcję daje reakcja zwrotna uczestników zajęć. Dokłada wszelkich starań by wspólne treningi były efektywne i interesujące - nieustannie podnosząc swe kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach,warsztatach oraz konwencjach fitness.

Celem nadrzędnym na jej zajęciach jest swoboda, uśmiech i bezpieczeństwo. Pragnie oraz dąży do tego byście problemy i troski zostawiali za drzwiami sali, a na kolejne 50 minut skupili się tylko na sobie i swoim ciele.

Fitness jest jedną z pasji , która daje jej radość, spełnienie i niesamowitą energię którą stara się zarażać i motywować uczestników swoich zajęć.

GRZEGORZ ŻYCKI

Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat. Pierwsza Miłość - piłka nożna - przez kilka lat byłem zawodnikiem juniorskiej drużyny w Koszalinie.

óźniej pojawiła się 2-letnia przygoda z koszykówką.

Po przeprowadzce do Gdańska zostałem studentem AWFiS. Od tego czasu mają pasją stały się sporty siłowe, trening funkcjonalny oraz kulturystyka.

Od 3 lat swoje pasje kontynuuje zawodowo jako trener personalny i instruktor siłowni.

 

ANGELIKA LISIŃSKA

Zawodowa instruktorka fitness, aqua fitness i animatorka czasu wolnego.

Wiecznie uśmiechnięta absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Pasjonatka ruchu, wielbicielka dobrego jedzenia i podróżniczka. Aktywność fizyczna towarzyszy jej od zawsze. Doświadczenie zawodowe zdobywa nie tylko w Polsce, ale też w swojej ukochanej Italii.

Nie straszne jej ćwiczenia wzmacniające z elementami choreografii. Uczestnicy zajęć dają jej zastrzyk pozytywnej energii, którą wykorzystuje aby poskakać na trampolinach. Zawsze znajdzie czas, aby połączyć przyjemne z pożytecznym.

Niech nie zmyli Cię ten anielski wygląd i niepozorny uśmiech – tak naprawdę uwielbia znęcać się nad innymi 🙂

MONIKA WOSZCZAK

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych. Czynna zawodniczka konkursów sylwetkowych. Debiutowała na X Zawodach Kulturystycznych w Sopocie. Na swoim koncie ma Złoto Międzynarodowego Pucharu Polski Federacji Wbbf-Wff, Brązowy medal na Mistrzostwach Polski WPF oraz 4 miejsce na Mistrzostwach Świata WPF. Prowadzenie treningów grupowych to kolejna pasja, która pozwala dzielić się energią i dobrym humorem. Stawia na holistyczne podejście do człowieka. Na zajęciach najważniejsza jest dla niej nauka techniki i metodyka oraz indywidualne podejście do możliwości uczestników.
Jej motto : Nie udają się tylko te rzeczy, których wystarczająco mocno nie pragniesz!

TOMASZ RZODKIEWICZ

Niepoprawny entuzjasta sportu i zdrowego stylu życia ! Zaraża dobrą energią i motywuje do pracy nad sobą.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią lub crossfitem to świetnie trafiłeś, pomoże Ci zacząć, dopasuje ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruuje jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni chętnie pokaże Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening.

ARII

Zapraszam na zajęcia które pozwalają oczyścić Ci umysł oraz uzmysłowić sobie jak poszczególne asany i świadomy oddech wpływają na funkcjonowanie organizmu. Dzięki slow jodze nie tylko wzrosła moja świadomość na temat mojego ciała, ale zaczęły się we mnie odblokowywać emocje, o których w codziennej gonitwie się po prostu zapomina. Joga prowadzona w sposób ciekawy, pomysłowy i profesjonalny.
Niezapomniana herbata z liści, które jedzą słonie i wegańskie wypieki.

KRZYSZTOF PARADOWSKI

Od najmłodszych lat związany z wszelkimi formami aktywności fizycznej.

Odkąd pamięta niezależnie od pory roku,największą frajdę sprawiała mu jazda na rowerze. Uczestnik wielu maratonów i wyścigów rowerowych. Instruktor Schwinn Cycling. Podczas treningu szczególną uwagę zwraca na technikę jazdy, motywowanie do dłuższej,cięższej i bardziej wydajnej pracy.

Na jego zajęciach pot,łzy,zmęczenie oraz przekraczanie kolejnych barier własnego organizmu to norma.

Uśmiech na twarzach uczestników jest dla niego najlepszą nagrodą i motywacją do dalszej pracy.